İhtiyacınız Olan Krediyi Hemen Şimdi Hesaplayın.

Bankalara Ait Düşük Faizli ihtiyaç Kredileri


Halkbank Kredi

Cumhuriyet’in kurulmasının hemen ardından hizmet vermeye başlayan Halkbank sahip olduğu köklü geçmişi sayesinde müşterilerine geniş bir yelpazeye uzanan kaliteli hizmet sunuyor. Yurt içinde sayısız şubesi ile birçok kişiye ulaşmayı başaran bankalar arasında ilk sırada yer alan Halkbank özellikle esnaf ve KOBİ’lere sunduğu ayrıcalıklı fırsatlarıyla ülke ekonomisine katkı sağlıyor.

Kredimini

Halkbank’ın sunduğu bireysel kredi seçenekleri arasında bulunan ve küçük ihtiyaçlarını karşılamak isteyenlere hitap eden Kredimini’de 5.000 Türk Lirası’na kadar istenilen miktara göre seçenekler bulunuyor. Kredimini’ninvadelendirme süresi 10 ay olarak sunuluyor. Kredimini’de tahsis ücreti 26,25 Türk Lirası ve kredinin faiz oranı %1,29 olarak belirleniyor.

Dost İhtiyaç Kredisi

Başka bankalarda devam eden ihtiyaç kredilerini ve kredi kartı bakiyelerinizi Dost İhtiyaç Kredisi ile Halkbank’a taşıyabilir, transfer ettiğiniz ödemeleriniz için uygun faiz ve esnek ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Bu kredi sayesinde aylık ödemelerinizi azaltma fırsatı bulunuyor.

Eğitim Kredisi

Eğitim masraflarına yardımcı olan Eğitim Kredisi’nde 50.000 Türk Lirasına var kredilendirme miktarı bulunuyor. 48 aya varan vade seçeneği ile geri ödemelerinde kolaylık sağlayan Eğitim Kredisi’nde isterseniz serbest ödeme isterseniz artan, azalan taksitli ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Hesaplı Evim Konut Kredisi

Müşterinin gelir durumunun temel alındığı konut kredisinde ödeme ve vade seçenekleri müşteriye göre ayarlanıyor. En uygun ödeme seçeneği ile düşük faiz oranlarını barındıran Hesaplı Evim Konut Kredisi’nde taksitleri ilk 3 ay erteleme seçeneği de mevcut.

Canım evim Konut Kredisi

Kira öder gibi ev sahibi olmanızı sağlayan Canım evim Konut Kredisi’nde uzun vade seçeneklerine düşük faiz oranları eşlik ediyor. Dilerseniz 120 dilerseniz 180 vade alabiliyorsunuz. Taksit ödeme seçenekleri arasında aylık ve üç aylık ödeme fırsatınız bulunuyor. Bunlara ek olarak serbest ödeme seçeneği mevcut.

Taşıt Kredisi

Araç sahibi olmak isteyen müşterilerinin hayallerinin gerçekleşmesine yardımcı olan Halkbank sunduğu taşıt kredisinde o kilometre ve 2. El otomobiller için farklı faiz oranları uyguluyor. Taksit ödemeleri arasında artan taksit ve azalan taksit seçenekleri müşterinin gelirine ve ödeme şekline göre uygulanıyor. Taşıt Kredisi’nde Halkbank ilk taksiti 2 ay erteleme imkanı sunuyor.

Halkbank Hakkında

Türkiye Halk Bankası kurulduğu günden itibaren esnaf ve sanayicilerin yanında olarak ekonomiye destek veriyor. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin her zaman yardımına koşan Halkbank 1933 yılından beri kaliteli bir hizmet sunuyor. Her geçen gün büyümeye ve halkın yanında olmaya devam eden Halkbank’ın bünyesinde Öğretmenler Bankası, Sümerbank ve Etibank da bulunuyor. Dünyanın en büyük 159. bankası olma özelliği ile Türkiye’nin gurur kaynağı olan Halkbank geçtiğimiz on yıl içerisinde bankacılık sektöründe ki büyük adımlar atarak birçok kişiye ulaşmayı başarıyor. Türkiye’nin ekonomisini düşünen Halkbank ekonomiyi güçlendirmek adına esnaf ve KOBİ’lere özel imkanlar ve avantajlı krediler sunuyor.