İhtiyacınız Olan Krediyi Hemen Şimdi Hesaplayın.

Bankalara Ait Düşük Faizli ihtiyaç Kredileri


ING Bank Kredi

Uluslararası paydada önemli bir yere sahip olan ING Bank dünyanın tanıdığı finansal kuruluşlar arasında yer alıyor. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda sunduğu çeşitli krediler ile hizmet veren ING Bank’ın kökeni Hollanda asıllı ING Grup’a dayanıyor.

Kredim Sonsuz

İhtiyaç kredisine yeni bir soluk getiren Kredim Sonsuz diğer kredi başvurularından farklı şekilde ilerliyor. Müşterisine ihtiyaç oldukça krediyi kullanma fırsatı sunuyor. Başvuru süresinde kredi notu incelendikten sonra faiz oranları ve vadeler hesaplanıyor. Kredim Sonsuz’da dilerseniz destek hesaplarınızı ve kredi kartlarınızı da kredi limitine ekleme şanınız var. Başvurmuş olduğunuzu kredinizi tek seferde çekmek zorunda kalmadan parça parça kullanma seçeneği de sunan Kredim Sonsuz ’da tekrar tekrar kredi başvurusu yapmanıza gerek yok. Kullanılabilir limitiniz ödeme yaptıkça açılıyor ve ödeme yapılan limit kadar harcama yapma imkanı bulunuyor.

İhtiyaç Kredisi

5.000 TL üzeri ve altı olarak ikiye ayrılan ihtiyaç kredisinde kredi notunuzla faiz oranlarınız hesaplanıyor. Dosya masrafı için kredi tutarından %0.5’lik bir oran alınıyor. İhtiyaca göre şekillenebilen ihtiyaç kredisinde miktar ve vadeler müşterinin isteklerine göre değişebiliyor.

Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi

25.000 – 100.000 TL arasında değişen yüksek tutarlı ihtiyaç kredisinde faiz oranları ve vade seçenekleri değişiyor. Yüksek miktarda krediye ihtiyacı olanların yardımına koşan yüksek ihtiyaç kredisinde ödeme seçenekleri ve miktarları müşterinin gelir durumuna ve isteğe göre ayarlanabiliyor.

Konut Kredisi

ING Bank konut kredisinde her müşterinin isteklerine cevap verecek seçenekler sunuyor. Ödeme faiz oranlarının sabit kalmasını isteyenlere özel eşit taksitli, ödeme planını kendine göre ayarlamak isteyenlere eşit anapara ödemeli ve taksitlerinin yükünü hafifletmek isteyenlere ara ödemeli kredi seçeneklerini sunuyor.

Taşıt Kredisi

Hayallerinizde ki otomobile kavuşmanızı sağlayan taşıt kredilerinde ikinci el ve sıfır araçlara göre koşullar değişebiliyorING Bank işlem süreçlerini hızlandırarak dilediğiniz otomobile bir an önce kavuşmanızı sağlıyor. Otomobil kaskosunu ING Bank aracılığı ile yaptırmanız durumunda taşıt kredinizde çeşitli kampanyalar sizi bekliyor. Araç markalarına göre de özel kredi kampanyaları sunan ING Bank ikinci el araçlarda 8 yaşına kadar kredi imkanı da sunuyor. Teminat olarak satın alınan aracı rehin gösterebileceğiniz taşıt kredisinde vade aralığı 3 – 48 ay arasında değişiyor.

ING Bank Hakkında

19 Haziran 2007 tarihinde ING Grubun ve Oyak Grubun yaptığı anlaşma sonucunda Oyak Bank’ın hisselerinin %100’ü ING Gruba devredilmesinin ardından 7 Temmuz 2008 tarihinde ING Bank Türkiye’de müşterilerine hizmet vermeye başlıyor ve her geçen gün artan müşteri tablosuyla birçok kişinin yardımına koşuyor. Hollanda kökenli olan ING Grup Avrupa, Kuzey ve Latin Amerika, Asya ve Avustralya’da sayısız noktada müşterilerine hizmet veriyor. 40’ı aşkın ülkeye ulaşan ING Grup 53 binden fazla kişiye istihdam sağlayarak bireysel ve kurumsal müşterilerinin her zaman yanında oluyor.