İhtiyacınız Olan Krediyi Hemen Şimdi Hesaplayın.

Bankalara Ait Düşük Faizli ihtiyaç Kredileri


İş Bankası Kredi

Türkiye’nin öncü bankalarından olan İş Bankası birçok yeniliği Türkiye’ye getirerek bankacılık sektörünün hızla gelişmesini sağlıyor ve sunduğu kaliteli hizmet ile her geçen gün müşterilerinin her zaman yanında olmaya devam ediyor. Türkiye’nin ilk özel banka olma özelliğini taşıyan İş Bankası taksitli ticari kredilerde sektörde lider olarak konumlanıyor.

İhtiyaç Kredisi

İş Bankası ihtiyaç kredisinde sunduğu anında kredi özelliği ile ister cepten isterseniz şubeden kredi almanızı sağlıyor. Kredi sonuçlarını anında SMS yoluyla müşterisine aktaran İş Bankası’nda değişen vade seçenekleri ve kredi tutarları mevcut.

Eğitim Kredisi

Eğitim masrafları her geçen gün artan aileler için büyük kolaylık sağlayan eğitim kredisinde çocuklarınızın rahat bir şekilde okumasını sağlamanız mümkün. Eğitim kredisi için çocuğunuzun okul belgesini göstermeniz yeterli. Bu krediyi özel okul için çekiyorsanız direkt kurumun hesabına aktarabilir ya da kendi hesabınıza yönlendirebilirsiniz.

Emekli Kredisi

İş Bankası’nın emeklilere özel sunduğu bu kredide Emekli Sandığı, SSK ve Bağ - kur emekli maaşlarının ödemelerinin İş Bankası’na aktarılması durumunda alınan maaşın süresine paralel olarak ayda ya da üç ayda bir taksit ödemeli emekli kredisi müşterilere sunuluyor. Emekli Kredisi’ne başvurabilmek için emekli kartı ile şubeden işlem başvuru yapmak gerekiyor.

Arsa Kredisi

Arsa alarak yatırım yapmak ya da kendi bahçesini kurmak isteyenlerin yardımına koşan İş Bankası sunduğu Arsa Kredisi ile bu hayalini gerçekleştirmek isteyenlere yardımcı oluyor. Arsa Kredisi satın alınacak arsanın acil satış değerinin azami %50 oranına kadar müşteriye verilebiliyor. Alınacak arsanın üzerinde ipotek olmaması ve gelir durumu gibi noktalara bakıldıktan sonra kredi işlemleri başlatılıyor.

Ev Kredisi

Ev sahibi olmak isteyenlere büyük kolaylık sağlayan İş Bankası kredinin onaylanmasından sonra işlemleri oldukça hızlı bir şekilde ilerletiyor. Alınmak istenen evin tapusu ekspertiz tarafından değerlendiriliyor ve onaylanan tapu ardından kredi tutarı direkt olarak hesaba geçiyor.

Taşıt Kredisi

Yeni otomobil sahibi olmak ya da mevcut otomobilini yenilemek isteyenlerin yardımına koşan taşıt kredisi kapsamında binek otomobil ve hafif ticari araçlar yer alıyor. 0 kilometre araç alanların kredi işlemlerinde kefile gerek olmadan yalnızca araçlarını rehin ettirmeleri yeterli oluyor.

İş Bankası Hakkında

Köklü bir geçmişe sahip olan İş Bankası 1924 yılında Atatürk’ün emirleri doğrultusunda kuruluyor. Türkiye’nin ilk ulusal bankası olma özelliğini gururla taşıyan İş Bankası Türkiye’de sayısı 1400’e yaklaşan şubesiyle müşterilerine kaliteli bir hizmet sunuyor. Yurt dışında 25’i aşan şube sayısına her gün yenisini eklemeyi hedefleyen İş Bankası 24 binden fazla kişiye istihdam sağlıyor. Türkiye’nin ilk özel bankası olan İş Bankası çek, yatırım fonu ve yatırım hesabı gibi bankacılık sektöründe sıkça kullanılan seçenekleri Türkiye’ye tanıtma ve yaygınlaştırmada öncülük etmiş, ilk ATM’yi kullanıma açarak şubeye gerek kalmadan işlem yapma özgürlüğü sağlamıştır.