İhtiyacınız Olan Krediyi Hemen Şimdi Hesaplayın.

Bankalara Ait Düşük Faizli ihtiyaç Kredileri


Odeabank

Türkiye’de faaliyetlerine sıfırdan başlayarak kısa zamanda önemli bir yol alan Odeabank bireysel, ticari ve kurumsal alanlarda müşterilerine hizmet veriyor. Engelsiz Bankacılık ile engelli müşterilerine özel olanaklar sağlayan Odeabank hedeflerinin rotasını 5378 sayılı Engelliler Hakkındaki Kanun ve 1 Ocak 2017 tarihinde yürürlüğe giren Bankacılık Hizmetlerinin yönetmeliğine göre çiziyor.

Bireysel Finansman Kredisi

Hayallerini sürekli erteleyenlere ilham verecek olan Bireysel Finansman Kredisinde yüksek tutarlar uzun vade ve düşük faizlerle müşteriye sunuluyor. Kredi alabilmek için gayrimenkul ipoteği gerekiyor. Eğer kendinize ait bir gayrimenkulünüz yoksa bir yakınınızın sahip olduğu gayrimenkulü ipotek ettirerek kredi almanız mümkün. Gösterilecek olan gayrimenkulün türü konut, işyeri ya da imarlı arsa seçeneklerinden biri olabilir. Kredilendirmede ipotek gösterilen gayrimenkulün %80 oranı müşteriye veriliyor.

Eğitim Kredisi

Ailelerin çocuklarına kaliteli bir eğitim sağlamasına yardımcı olan Eğitim Kredisi’nde 60 aya varan vade seçenekleri ve ödeme kolaylıkları bulunuyor. Çocuğunun en iyi koşullarda okutmak isteyen her anne babanın sıkça başvurduğu Eğitim Kredisi için okul banka hesap bilgisini kapsayan ya da okuldan alınan ve eğitim ücretlerini içeren bir belge almanız yeterli.

Ev Tadilat Kredisi

Evini yenilemek isteyenlerin yardımına koşan Ev Tadilat Kredisi’nde 120 aya varan vade seçeneği müşterilerin yüzünü güldürüyor. Evini yenilemek isteyenlere büyük kolaylık sunan Odeabank Ev Tadilat Kredisi başvurusu için satıcının unvan ve hesap bilgisinin yer aldığı detaylı bir belge istiyor.

Taşıt Kredisi

Otomobil satın almak isteyenlere sunduğu kolay ödeme seçenekleri ile Odeabank müşterilerinin araç sahibi olmasını sağlıyor. Sıfır kilometre ve 2. El araçlara özel farklı kampanyalar düzenleyerek faiz oranlarını değişen şartlara göre düzenliyor. 48 aya varan vade seçeneklerinin yanında esnek geri ödeme seçenekleri bulunuyor.

Konut Kredisi

Ev sahibi olmak, evini değiştirmek ve yatırım amacıyla bir yer edinmek isteyenlere özel fırsatlar sunan Odeabank Konut Kredisi alanlara avantajlı koşullar sağlıyor. 48 aya varan vade seçeneklerine düşük faiz oranlarını ekleyerek kolay ödemenin kapılarını müşterilerine aralayan Odeabank müşterilerine özel ödeme planları yapıyor.

Odeabank Hakkında

Bank Audi Odeabank’ın ana hissedarlığını oluşturuyor. 15 Mart 2012 tarihinde kurulan Odeabank hizmetlerine Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’na yapmış olduğu başvurunun kabul edilmesi ardından 20 Haziran 2012 yılında Türkiye pazarında hizmet vermeye başlıyor. Odeabank’ın ana hissedarı olan Bank Audi’nin merkezi Lübnan’da bulunuyor ve bu grup 11 farklı ülkede faaliyetlerine devam ediyor. Bankacılığın bireysel, kurumsal, ticari ve özel alanlarında hizmetlerine devam eden Odeabank her geçen gün daha iyi olma yolunda ilerliyor. 2016 yılının eylül ayından itibaren konsolide aktifleri 45.3 milyar dolar olarak açıklanan Odeabank’ın müşteri memnuniyetine büyük bir hassasiyeti bulunuyor. Türkiye pazarına ilk girdiğinde 49. Sırada yer alan Odeabank bu sayıyı her geçen gün aşağıya çekmeyi başarıyor.