İhtiyacınız Olan Krediyi Hemen Şimdi Hesaplayın.

Bankalara Ait Düşük Faizli ihtiyaç Kredileri


QNB Finansbank Kredi

Ödemelerinde taksit imkanı sunarak dünyanın ilk taksit yapan banka kartını müşterilerine sunan QNB Finansbank her geçen gün iyileştirdiği hizmetleriyle en çok tercih edilen bankaların arasında yer alıyor. Müşteri memnuniyetini ilk sırada tutarak kaliteli bir hizmet sunan QNB Finansbank’ta herkese uygun kredi seçenekleri bulunuyor.

Kış Kredisi

Dönemsel kampanyalar içerisinde yer alan Kış Kredisi’nde uygun ödeme seçenekleri ve ödemeyi 3 ay erteleme fırsatı bulunuyor. QNB Finansbank müşterilerine anında ihtiyaç kredisi sunuyor ve kredi başvurusunda kolaylık sağlayarak internet ve mobil başvuru seçeneklerini sunuyor. Kış Kredisi’nin vade ve faizleri kredilendirilen miktara ve müşterinin kredi notuna göre değişiyor.

Standart Konut Kredisi

0 kilometre ve 5 yaşına kadar olan araçlar için 48 aya varan vade imkanı sunuyor. Yaşı 6 – 8 olan araçlarda ise araç yaşıyla vade toplamı 10 yılı aşmayacak bir şekilde ödeme planı oluşturuluyor. Standart Taşıt Kredisi binek ve hafif ticari araçları kapsıyor. Kredide bulunan aracı teminat gösterme seçeneği de müşterilere büyük kolaylık sağlıyor. Kredi masrafları için alınan taşıt kredisiyle aynı oranda vade ve taksit imkanı bulunuyor.

Standart Konut Kredisi

Ev sahibi olmak isteyenlere kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunan Standart Konut Kredisi’nde 180 ayı bulan vadelendirme seçeneği bulunuyor. Kredilendirme miktarı satın alınacak olan konutun ekspertiz değerinin %80 oranında veriliyor. Konut tip mesken olarak belirtilen gayrimenkul alımında geçerli olan Standart Konut Kredisi’nde sabit faiz uygulanıyor.

Evini Değiştiren Konut Kredisi

Evini değiştirmek isteyenlere hızlı bir çözüm sunan Evini Değiştiren Konut Kredisi’nde oturulmakta olan evin satışını beklemeye gerek kalmıyor. Yeni satın alınacak ev için peşinat ödemesi gerektirmeyen bu kredi de kredilendirme seçeneğinde ekspertiz değerinin %100’ü bulan kredilendirme miktarı bulunuyor.

Artan Taksitli Konut Kredisi

Müşterinin ödeme koşullarına göre değişiklik gösteren Artan Taksitli Konut Kredisi’nde değişen taksit tutarları sayesinde kredi toplamından gelen faizi azaltma şansı bulunuyor. Taksitler gelir tablosuna göre arttırılarak ödeme koşulları müşterinin istekleri doğrultusunda hazırlanıyor.

Azalan Taksitli Konut Kredisi

Artan Taksitli Konut Kredisi ile aynı koşullara sahip olan Azalan Taksitli Konut Kredisi’nde vade süresi boyunca ödemeler müşterinin gelirine göre ayarlanıyor ve toplam faiz oranında herhangi bir artış yaşanmıyor.

QNB Finansbank Hakkında

Hüsnü Özyeğin tarafından 26 Ekim 1987’de kurulan QNB Finansbank kuruluşundan 3 yıl sonra halka açılarak hizmet vermeye başlıyor. Kaliteli hizmet anlayışı ile müşterisine hizmet veren QNB Finansbank 2006 yılında National Bank of Greece isminde bir Yunan bankası tarafından satın alınıyor. Yaklaşık 11 yıl sonra 2015 yılında Katar Dünya Bankası QNB bankaya dahil oluyor ve Finansbank isminin başına QNB’yi alarak QNB Finansbank ismi ile yoluna devam ediyor. Her geçen gün genişleyen hizmet ağı ile QNB Finansbank 522 şubesiyle 11 bini aşkın kişiye istihdam sağlıyor.