İhtiyacınız Olan Krediyi Hemen Şimdi Hesaplayın.

Bankalara Ait Düşük Faizli ihtiyaç Kredileri


Vakıfbank Kredi

Türkiye’nin en büyük 6. bankası olma özelliğini taşıyan Vakıfbank bankacılık sektöründe sunduğu kaliteli ve modern hizmet ile müşterilerine ulaşıyor. Bireysel ve kurumsal müşterilerinin yanı sıra Vakıfbank Kobi ve esnaflara da ayrıcalıklı seçenekler sunuyor. Vakıfbank’ta ihtiyaçlarını doğrultusunda seçebileceğiniz sayısız seçenek bulunuyor.

İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi

Yüksek miktarda nakde ihtiyacı olanları sevindiren ipotek karşılığı kredide sahip olduğunuz herhangi bir gayrimenkulü ipotek göstererek yüksek miktarlarda kredilere uzun vadelerle ulaşabilirsiniz. İpotek alınacak olan gayrimenkulün %80 oranı ile kredi değerine karar veriliyor. Geri ödeme seçeneklerinde 48 aya varan vadeler ve farklı ödeme miktarları mevcut. Aynı zamanda kredi kullanan kişiye hayat sigortası da yapılıyor.

Sarı Panjur Ev Kredisi

Kişiye göre değişen avantajlı kredi seçenekleriyle Sarı Panjur Ev Kredisi ev sahibi olmak isteyenlere bazı kolaylıklar sağlıyor. Kentsel dönüşüme destek veren Sarı Panjur Ev Kredisi’nde konutu riskli olarak tanımlanan ve yeni konut sahibi olmak isteyenlere özel seçenekler de mevcut. Sarı Panjur Ev Kredisi kullananlara özel kredi kartı harcamalarına kampanya ve indirimler sağlayan Vakıfbank esnek ödeme imkanı da sağlıyor.

0 Kilometre Taşıt Kredileri

Faiz oranlarını cazip hale getiren Vakıfbank 0 kilometre otomobil almak isteyenlerin yardımına koşuyor. Kredi alabilmenin şartları arasında düzenli ve belirli bir gelir beyan etmek yer alıyor ve otomobil fiyatına göre kredilendirme yapılıyor. Vakıfbank 0 kilometre taşıt kredisinde yalnızca aracın rehin olarak gösterilmesi talebinde bulunuyor.

2. El Taşıt Kredisi

Vakıfbank 2. el taşıt kredisinde otomobilin kasko değeri üzerinde kredilendirme yapıyor. 48 aya varan vade seçenekleri ve değişen ödeme koşullarıyla 2. el otomobil almak isteyenlere kolaylık sağlayan Vakıfbank gerekli durumlarda kefil talep edebiliyor. Genellikle aracın rehin olarak gösterildiği 2. el taşıt kredisinde gayrimenkul ipotek seçeneği de bulunuyor.

Bireysel İş Yeri Kredisi

İşyeri, büro, dükkan, mağaza, depo ve muayenehane açmak isteyenlerin nakit ihtiyacına cevap veren Bireysel İş Yeri Kredisi kredi limiti ipotek alınacak gayrimenkulün ekspertiz değerinin %75 oranına göre belirleniyor. Bireysel İş Yeri Kredisi ticari paket sigortasını da içerisinde barındırıyor. Vakıfbank kendi işini kurmak isteyenlere sunduğu avantajlı ödeme seçenekleri ile müşterilerinin hayallerine kavuşmasını sağlıyor.

Vakıfbank Hakkında

1954 yılında hizmet vermeye başlayan Vakıfbank ekonomik kalkınmanın gereksinimlerine paralel olarak müşterilerine kaliteli bir hizmet sunuyor. Çağdaş bankacılık anlayışı ve uygulamalarını barındıran Vakıfbank Türkiye’nin lider bankası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Türkiye’de 900’ü aşkın şubesi ile bireysel ve kurumsal alanda ihtiyaçlara cevap veren Vakıfbank teknolojinin imkanlarını en doğru kanallar aracılığı ile kullanıyor. Türkiye’nin en büyük bankaları arasında yeri alan ve her geçen gün büyümeyi hedefleyen Vakıfbank yurt dışında da faaliyetlerini sürdürüyor. Adnan Menderes’in emri üzerine kurulan Vakıfbank’ın ortakları arasında Güneş Sigorta, Vakıf Emeklilik, Vakıf Enerji ve Madencilik, Vakıf Gayrimenkul Değerlendirme gibi önemli isimler yer alıyor.