İhtiyacınız Olan Krediyi Hemen Şimdi Hesaplayın.

Bankalara Ait Düşük Faizli ihtiyaç Kredileri


Yapı Kredi Kredisi

Kaliteli teknolojik alt yapısı ile Yapı Kredi dijital bankacılıkta müşterilerine hizmet veriyor. Bireysel ve kurumsal müşterilerine özel seçenekler sunan Yapı Kredi KOBİ’lere özel kampanyalarıyla da küçük ve orta ölçekli işletmelerin yardımına koşuyor. Her geçen gün gelişen teknolojik alt yapısı sayesinde birçok kişiye ulaşmayı başaran Yapı Kredi internet şubesi özelliği ile hizmetlerini en hızlı şekilde sunuyor.

Bireysel İhtiyaç Kredisi

Yapı kredi müşterilerine şubeye gitmeden bireysel internet şubesi ve mobil şube kanalları üzerinden kredi başvurusu yapma imkanı sunuyor. Başvuru sonucu birkaç dakika içerisinde sonuçlanıyor ve başvurunuz kabuk edilirse krediniz hesabınıza aktarılıyor. Eğer Yapı Kredi müşteri değilseniz bankanın internet sitesinden kredi formu doldurmanız yeterli. Kredi almayı kolaylaştıran Yapı Kredi kişisel ihtiyaçlarınız için düşük faiz ve uzun vadelerle yanınızda olmaya devam ediyor.

Eğitim Kredisi

Yurt içinde ve yurt dışında kullanabileceğiniz eğitim kredisinde 50.000 TL’ye varan kredileri 48 ay vade ile ödemeniz mümkün. Eğitim masraflarını karşılamak isteyenlere büyük kolaylık sağlayan Yapı Kredi Eğitim Kredisi için dosya masrafsız ve düşük faiz seçeneklerini müşterilerine sunuyor.

Evlilik Kredisi

Aile kurmak isteyenlerin yanında olan Yapı Kredi evlilik öncesi ve sonrasında yapılan masraflara Evlilik Kredisi ile destek oluyor. Nakit paraya en çok ihtiyaç duyulan bu dönemde Yapı Kredi’nin sunduğu kredide faiz oranları müşterilerin özel durumlarına göre değişiklik gösterebiliyor.

Konut Kredisi

Ev sahibi olmak isteyenlere sunduğu 120 aya varan vadeler ile yardımcı olan Yapı Kredi Konut Kredisi’nde en avantajlı faiz oranlarını sunuyor. Konut kredisinde kredilendirme oranı satın alınacak evin ekspertiz değerinin %80 ile hesaplanıyor. Taksit ödemeleri müşterinin belirlediği zaman dilimlerine göre ayarlanabiliyor. Konut kredisinde iki kişinin ortak olarak ev sahibi olma imkanı da bulunuyor.

Taşıt Kredisi

Yeni otomobil almak isteyenlere sunduğu 48 ay vade ile Yapı Kredi müşterilerinin araç sahibi olmasını sağlıyor. 2. el araçlar içinde geçerli Taşıt Kredisi’nde araç yaş sınırı 10 yıl olarak kabul ediliyor. Seçilen araca göre farklı kampanyaların olduğu Taşıt Kredisi’nde ekspertiz sonuçlarına göre kredinin işlemleri şekillendiriliyor.

Motosiklet Kredisi

Sıfır kilometre ve 2. el motosikletlerde 36 aya varan vadeler sunan Yapı Kredi bütçenizi zorlamadan hayalinizde ki motosiklete sahip olmanıza yardımcı oluyor. Geri ödemede kolaylık sağlayan Esnek Geri Ödeme Modeli Motosiklet Kredisi içinde geçerli.

Yapı Kredi Hakkında

1944 yılında kurularak hizmet vermeye başlayan Yapı Kredi perakende bankacılığı odak noktasına alan Türkiye’nin ulusal çaplı ilk özel bankası olma özelliğini taşıyor. Sahip olduğu imkanlarla Türkiye’nin 4. en büyük bankası olan Yapı Kredi kurulduğu günden beri müşteri odaklı bir hizmet sunuyor. Finans sektöründe yaşanan gelişimi destekleyen ve bir parçası olan Yapı Kredi bankacılık sektöründe yenilikleri sürekli takip ediyor. 900’ü aşkın şube ve 16.000 çalışanıyla Yapı Kredi her geçen gün büyümeye devam ediyor.