• ÇAĞRI MERKEZİ
  • ι
  • 0850 532 1 522
Haberler & Duyurular
İran Gezi Rehberi
İran Gezi Rehberi
İran, önyargıları kırmanın zamanı çoktan gelen ülke… Pek çoğunuzun okurken bile tereddütte kalacağı aslında görüldüğü gibi olmayacak bir seyahate hazır mısınız? ‘’Yıllardır gizlenen bu güzelliği’’ hep birlikte keşfetmeye ne dersiniz? Bugün sizler içi... devamı »
Dünyanın En Ünlü 6 Müzik Festivali
Dünyanın En Ünlü 6 Müzik Festivali
Müzik festivalleri, dünyanın her tarafından farklı din, dil, ırk ve kültürlere ait insanların bir araya gelerek, bütün farklılıklarından arındıkları ve tek konuştukları dilin müzik ve sanat olduğunu hissettikleri en harika organizasyonlar. Aslında in... devamı »
İzmir’in En Şirin Yeri: Urla
İzmir’in En Şirin Yeri: Urla
Doğasında kaybettiğimiz her şeyi; kendimizi, hayallerimizi, aşklarımızı bulduğumuz cennet, Urla. Hala beach clublar, lüks oteller tarafından saldırıya uğramamış tertemiz, ıssız koylarında derin bir nefes alabilme, hayatı yavaşlatabilme fırsatı veriy... devamı »
Dünyanın En Soğuk 4 Ülkesi
Dünyanın En Soğuk 4 Ülkesi
Bu sene kara kışa yeterince doyamadık diyorsanız hiç de karamsarlaşmaya gerek yok. Kış mevsiminin doyasıya yaşandığı ülkelerde kendiniz için küçük bir kış tatili kaçamağı yapabilirisiniz. Dışarısı -30 derece olduğunda hayatın durduğunu mu sanıyorsunu... devamı »
Dünya Çapında Ünlü İspanya Festivalleri
Dünya Çapında Ünlü İspanya Festivalleri
Dünya çapında ünlü İspanya Festivallerini Uygun.com takipçileri için derledik.... devamı »
En Ucuz Uçak Bileti Dönemleri İçin 8 Tüyo
En Ucuz Uçak Bileti Dönemleri İçin 8 Tüyo
En ucuz uçak bileti alma dönemlerini Uygun.com takipçileri için derledik. Uçak bileti alırken size faydalı olabileceğini umuyoruz.... devamı »
Gaziantep'e Bir Kez Daha Âşık Olacağınız Lezzetler
Gaziantep'e Bir Kez Daha Âşık Olacağınız Lezzetler
Bugünkü yazımızda mutfak anlamında, hem doğu kültürünü ve hem de batı kültürünü bünyesinde barındıran Antep mutfağının eşsiz lezzetlerini anlatacağız. Az sonra birlikte çıkacağımız lezzet turundan sonra hemen ilk uçakla Gaziantep’e uçacağınıza emin o... devamı »
Seyahat Öncesinde Dikkat Etmeniz Gerekenler
Seyahat Öncesinde Dikkat Etmeniz Gerekenler
Yazın son günlerine yaklaşırken ve bayram da yaklaşırken seyahat planlarına çoktan başlamış olabilirisiniz. Fakat sizin için önerilerimiz seyahatinizi daha uyguna ve çok daha rahat geçirmeniz için dikkate almanız gereken önemli bilgiler olduğunu da b... devamı »
Seyahatlerinizde Para Kazanmanın 6 Yolu
Seyahatlerinizde Para Kazanmanın 6 Yolu
Kur farkından kaynaklı ülkemizin parası bazı yerlerde oldukça değersiz kalması ve aynı zamanda seyahatlerin handikapları gereği de bazen fark etmeden de aşırı harcama yapabilirsiniz. Bu durumda parasız kalmamak için ekstra para kazanabileceğiniz beş ... devamı »
Bebekle Uçuş Kuralları ve Öneriler
Bebekle Uçuş Kuralları ve Öneriler
Özellikle yaz döneminde uçaklarda seyahat etme oranı kış dönemine göre daha fazla olmaktadır. Bunun nedeni son yıllarda bayram tatillerinin de yaz dönemine gelmesi ve denizin keyfini çıkarmak isteyen çalışanların yıllık izinlerini de yaz mevsiminde k... devamı »
Uçuş Öncesinde Tıbbi İpuçları
Uçuş Öncesinde Tıbbi İpuçları
Son yıllarda hemen herkes çok daha uygun olduğu ve rahat olduğu gerekçesiyle hava yoluyla seyahat etmeyi tercih etse de bazı tıbbı durumlar uçakla seyahat etmenize engele olabilir. Eğer ciddi bir rahatsızlığınız varsa seyahatinizin öncesinde muhakka... devamı »
Uçaklarda El Bagajı Kuralları
Uçaklarda El Bagajı Kuralları
Havayoluyla seyahat hem zamandan tasarruf sağladığı hem de oldukça konforlu olmasından dolayı diğer yollara göre daha çok tercih edilmektedir. İş seyahatlerinin yanı sıra tatil amaçlı gerçekleştirilen seyahatlerin büyük çoğunluğu için hizmet veren ha... devamı »
Bize Katılın :
facebook uçak bileti
twitter uçak bileti
google uçak bileti
pinterest uçak bileti
android uçak bileti uygulaması
apple uçak bileti uygulaması
Uçak Bileti Apps:

İptal - İade ve Değişiklik işleleriniz için 0850 532 15 22 nolu telefon üzerinden Haftaiçi 09:00 - 18:00 arası ve Cumartesi 09:00 - 14:00 arası diğer gün ve mesai dışında saat 23:00 'e kadar 0533 370 80 78 nolu nöbetçi telefonunu arayabilirsiniz. Uygun.com üzerinden yapılan tüm işlemler Tursab üyesi A Grubu ( Üye No: 9681 ) Seyahat acentası olan " ADMİN TOUR" tarafından yapılmaktadır.

© 2016 - Her hakkı saklıdır. Uygun.Com