• ÇAĞRI MERKEZİ
  • ι
  • 0850 532 1 522
uygun.com Hakkında

Hakkımızda

Uygun.com; 2015 yılında kurulmuş, TURSAB ( Üye No : A-9681 ) A Grubu seyahat acentası olan “ADMİN TOUR TURİZM” seyahat acentasının üzerinden uçak bileti, otel konaklama gibi birçok seyahat ürünün online olarak satın alınabildiği seyahat portalıdır.


Uygun.com ‘un size sağladığı bazı avantajlar:

- Uygun.com seyahat portalı üzerinden anlaşmalı olunan 1000 üzerindeki havayolu uçuşlarını sorgulama yapabilir ve en ucuz uçak biletini kolayca satın alabilirsiniz. Dilerseniz tek bir bilette gidiş dönüş aynı havayolunun uçuşlarını alabileceğiniz gibi gidiş uçuşu için farklı dönüş uçuşu için farklı havayolunun uçak biletini de alabilirsiniz.

- Uygun.com kolay kullanımı sayesinde tek sayfada biletinizi düzenleyebilirsiniz.

- Farklı kredi kartlarına +9 taksite kadar vade yaparak bilet ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

- Yapacağınız ödemeler dünyanın en güvenilir güvenlik şirketi olan Globalsign tarafından korunmakta ve 3D Güvelik şifresi olmadan işlem yapılmamaktadır.

- Vade farksız taksitli ödeme imkanı vermektedir.

- Uygun.com üzerinden aldığınız uçak biletlerinin uçuş bilgileri satın alırken belirttiğiniz mail adresine mail atılır.

- Uygun.com sadece web üzerinden çalışan bir sistem değil responsivedizaynı sayesinde cep telefonunuz üzerinden www.uygun.com/ucak-bileti adresine girerek biletini alabilirsiniz.


Uygun.com seyahat portalından faydalanmak için UYGUN uçak bileti mobil uygulamamızı yüklemeyi unutmayın. En güncel havayolu kampanyaları, En son uçak bileti promosyonları anlık olarak uygulama üzerinden faydalanabilirsiniz.


UYGUN uçak bileti seyahat sistemimizi geliştirmekteki amacımız içinde tatil ile ilgili tüm ürünleri yükleyerek kullanıcıların tek bir web sitesine girerek seyahat ile ilgili ihtiyacı olan tüm ürünleri kolayca alabilmelerini sağlayacak bir sistem geliştirmektir.


Uçak Bileti İade / Değişiklik / İptal İşlemleri

Uygun.com üzerinden aldığınız uçak biletleri ile ilgili iade, iptal ve değişiklik gibi tüm işlemleri 0850 532 15 22 nolu çağrı merkezimizi arayarak havayollarının bilet kuralları gereğince yaptırabilirsiniz.

Bize Katılın :
facebook uçak bileti
twitter uçak bileti
google uçak bileti
pinterest uçak bileti
android uçak bileti uygulaması
apple uçak bileti uygulaması
Uçak Bileti Apps:

İptal - İade ve Değişiklik işleleriniz için 0850 532 15 22 nolu telefon üzerinden Haftaiçi 09:00 - 18:00 arası ve Cumartesi 09:00 - 14:00 arası diğer gün ve mesai dışında saat 23:00 'e kadar 0533 370 80 78 nolu nöbetçi telefonunu arayabilirsiniz. Uygun.com üzerinden yapılan tüm işlemler Tursab üyesi A Grubu ( Üye No: 9681 ) Seyahat acentası olan " ADMİN TOUR" tarafından yapılmaktadır.

© 2016 - Her hakkı saklıdır. Uygun.Com